CT0140-2-4
CT0140-2-4
Quantity
Unit price
10-24
Quantity in stock: 875
Minimum: 10
CT0140-2-4. Capture: max 35mm. Color: uncoloured. Equivalents: Legrand 31821. Lenght: 140mm. Max load: max 8kg. RoHS: yes. Width: 2.4mm. Original product from manufacturer: KSS Wiring. Minimum quantity: 10. Quantity in stock updated on 05/11/2026, 05:14
CT0140-2-4
9 parameters
Capture
max 35mm
Color
uncoloured
Equivalents
Legrand 31821
Lenght
140mm
Max load
max 8kg
RoHS
yes
Width
2.4mm